Kurumsal Profil

MAY Group, üç nesillik tecrübe ve bilgi birikimi ile kurulmuştur. Temelleri 1962 yılına dayanmaktadır. MAY Group; yağ, sabun, kimyevi maddeler, yağlı tohumlar, tahıl ürünleri; üretimi, iç ve dış ticareti konularında faaliyet gösteren; sanayi,  ticari, lojistik firmalardan oluşmaktadır.

MAY Group’un merkez ofisi, tesisleri ve depolama alanı, İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde, toplam 12,000m2 arsa üzerine kuruludur. Yağ, sabun ve kimyevi maddeler konusunda dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Yağ tesisi 50,000 MT/Yıl, sabun tesisi 40,000 MT/Yıl, kimyevi madde tesisi 30,000 MT/Yıl, su arıtma tesisi 50,000 MT/Yıl üretim kapasitesine sahiptir. Tesislerin toplam depolama kapasitesi 15,000 MT.

MAY Group, uluslararası standartlarda kurumsal yönetişim, toplumsal sorumluluk, çevreyi koruma prensipleri ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet vermektedir. MAY Group, kurumsal yönetim anlayışını benimseyerek, uluslararası ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Helal, GMP ve GHP Sertifikasyonlarıyla faaliyet göstermektedir.

Öz sermayesi ve güçlü finans yapısı ile sürekli yatırımlarına, AR-GE çalışmalarına devam eden MAY Group faaliyet gösterdiği  sektörlerde müşterilerinin değişen beklentilerine değer yaratan çözümler bularak, çağdaş yönetim ve yenilikçi yaklaşımı ile hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermeden, bağlı bulunduğu sektörlerde pazar lideri olmayı hedeflemektedir. MAY Group, kurumsal imajını sürekli yenileyerek geliştirmektedir.